This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Start     Informacje o Fundacji     Sponsorzy Fundacji     Projekty Fundacji     Kontakt

Imieniny obchodzą:

Euchariusza, Eustachego, Eustachiusza, Leona, Ludmiły, Ludomiły, Ostapa, Siestrzewita

Wesprzyj nasze działania

Więcej informacji na naszym profilu FaceBook-u.

2020-01-25
Opublikowaliśmy sprawozdanie finansowe za 2019 rok.

2019-11-01
Nawiązaliśmy współpracę z osobą prywatną, która obiecała wsparcie za korzystanie z pośrednictwa w zakupach poprzez serwis Ceneo.
Zapraszamy do korzystania z realizacji własnych planów i wspierania działań Fundacji."Kupuj przez Ceneo"

2019-03-18
Opublikowaliśmy sprawozdanie finansowe za 2018 rok.

2018-02-24
Opublikowaliśmy sprawozdanie finansowe za 2017 rok.

2017-03-27
Opublikowaliśmy sprawozdanie finansowe za 2016 rok.

2016-11-18
Z powodu braku dofinansowania, Zarząd Fundacji zdecydował się zawiesić na czas nieoznaczony projekt Falconidae, jak równieť system wsparcia bibliotek. Materiały widniejące na stronie, będą dalej udostępniane w miarę moťliwości.

2016-03-29
Opublikowaliśmy sprawozdanie finansowe za 2015 rok.

2016-03-07
W związku z zapytaniami, stworzyliśmy plik pomocy do programu do obsługi karty bibliotecznej do pobrania tu instrukcja do programu

2015-09-29
Ruch Kontroli Wyborów zgodził się na umieszczenie ich poradnika dotyczącego podstawowego wyciągu prawnego pomagającego zorientować się w prawidłowości prac Okręgowych Komisji Wyborczych. Bez podstawowej wiedzy prawnej ťaden członek OKW oraz mąť zaufania nie będzie w stanie sprawować efektywnej kontroli wyborów.
Prosimy o dokładne studiowanie i rozpowszechnianie!

2015-03-24
Opublikowaliśmy sprawozdanie finansowe za rok 2014r.

2014-10-30
Dziękujemy urzędom Miast, gmin i innym, które zdecydowały się na umieszczenie przygotowanego przez nas nieodpłatnego poradnika, dedykowanemu osobom niepełnosprawnym starszym, a omawiającego moťliwości brania czynnego uczestnictwa w wyborach samorządowych.

2014-09-10
Nieodpłatny kurs komputerowy dla emerytów i rencistów rozpocznie się grudniu, z uwagi na odbywające się wybory do samorządów w listopadzie. Dokładny termin rozpoczęcia przekaťemy w późniejszym terminie.

2014-03-27
Zamieszczono sprawozdanie finansowe za 2013 rok.

2014-01-29
Z powodu zbliťających się ferii zimowych, informujemy kursantów Kursu Komputerowego dla seniorów, iť przerwa szkoleniowa będzie trwała do 16-tego lutego br..
Na kurs zapraszamy serdecznie od dnia 17 lutego 2014r.

Porównuj różne produkty finansowe dla firm i osób fizycznych - Znajdź najlepszy produkt finansowy dla siebie! Jest to strona, które pomoże Ci porównać produkty finansowe aktualnie znajdujące się na rynku i wybrać te, które najlepiej spełniają Twoje wymagania. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, abyś nie musiał martwić się już dłużej i zastanawiać, który bank proponuje najlepsze dla Ciebie rozwiązania.