This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Start     Informacje o Fundacji     Sponsorzy Fundacji     Projekty Fundacji     Kontakt

Imieniny obchodzą:

Alfonsa, Alfonsyny, Januarego, Konstancji, Sydonii, Teodora, Więcemira

Wesprzyj nas

Projekty realizowane

[Twój wolny wybór]

Numer
działania
Nazwa projektu
3. Wsparcie edukacji i profilaktyki pro-zdrowotnej oraz ochrony zdrowia i pomocy społecznej.
3.1 Naturalne leczenie raka za pomocą Witaminy B17
Jeżeli chcesz wesprzeć wydrukowanie podręcznika, przekaż wsparcie.
Aktualizacja: 2016.07.20
3.2 Leczenie raka za pomocą sody oczyszczonej.
Witamina B17 i miód - czyli poprzednie dwa opisy w jednym pliku, wraz z kilkoma przepisami z miodem. Zawiera także opis opis alternatywnej metody leczenia stwardnienia rozsianego.
Druk.
8. Działania wspomagające rozwój społeczności lokalnych, samorządnych wspólnot, organizacji pozarządowych i innych instytucji działających na rzecz dobra publicznego w różnych dziedzinach życia społecznego
8.1 Szczepionki
9. Wspieranie idei samorządności i demokracji
9.1 Wybory dla wszystkich

Projekty zakończone

8.1 System obsługi bibliotek.
8.2 Program komputerowy Falconidae wspierający monitoring finansów organizacji pozarządowej.